Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

LUBOŠ - 19. 6. 2013 v 12:37

Že je drahé startovné? Proč jste ho teda platili? Když se mi něco zdá drahé, tak to prostě nekoupím a jdu jinam... Že se Vám nezdálo občerstvení? A kde pořadatelé slibovali ionťák, ovoce nebo mysli? Na toto téma jsem našel pouze jeden příspěvek v diskuzi a co tam pořadatel napsal to platilo, alespoň v době mého průchodu. A špatné značení trasy? To už vůbec nemůžete myslet vážně! Jde se po turistických značkách a kousek po cyklostezce, žádné extra značení tuším nikdo nesliboval a na některých místech ještě navíc bylo! Neberte to nijak špatně, ale myslím že tahle akce je svoji podstatou zaměřena trochu jinak než jak ji hodnotíte a doufám, že si ten ráz tak nějak uchová. Prostor na zlepšení čehokoliv je vždycky, ale tady podle mě kritika není na místě. No a to, že někdo podvádí je jeho problém, podvádí jen sám sebe, takže to neřešme. Přeji hezký denSmajlík.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist