Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Michal B. - 19. 6. 2013 v 18:38

Nevím proč se tu navážíte do startovného - bylo dané předem, takže proč jste se hlásili, když je tak nehorázně velký?Do kdy se má zaplatit bylo také dané i cena startovného potom.Občerstvení bylo taky předem rozepsáno (kde a co - nikde jsem nečetl o ionťáku nebo müsli a ovoci - K100 má dycky chleba se sádlem - u mě mají dokonce plus, že letos nemazali margarín, na Pomezkách i v Peci dokonce zbylo na mě pivo - a to jsem nebyl mezi prvními), stejně jako pozice kontrolních míst, včetně GPS souřadnic. Že trasa nebyla značená a bloudilo se ? Nevím teda kde ... trasa je každý rok stejná a vyvěšená 365 dní v roce, takže už dnes se dá studovat postup na příští rok. Takže ten, kdo ji chodí už po několikáté zná i ofiko zkratky. Upřímně by mě zajímalo kdo třeba na Žalý šel po žlutý a nestoupal kolmo nahoru ... myslím že nikdo.Pokud si to někdo nějak zkrátil, tak využil právě těch zkratek, které jsou povoleny a jsou řádově v desítkách metrů, takže nikterak nevytrhnou v celkové délce. Někdo zmiňoval, že pár lidí nešlo pře Jar - jediná možnost je pak po modrý a to rozhodně není zkratka, dokonce i na převýšení je horší, takže nevím jestli to je zrovna to pravé na postesknutí. Spousta lidí pak musela Sněžku obcházet po kostkách, zatímco pár rychlých jedinců mohlo po cik-caku ... a to že na vrcholu nikdo neobsluhoval kontrolu je lajdáctví organizátorů, a na druhou stranu i kdyby tam někdo byl, nikdo občanky nekontroloval, zda souhlasí osoba a jméno na kartě. Takže mi přijde, že spíš David Souček brečí nad tím, že ho prostě ty holky v cíli natáhly - mohl jsi běžet s nimi. Holky šly jako tým, takže bych to i čekal, že pokud jedna nemůže nebo tak něco, a druhá ano, tak to táhne a pak se třeba vystřídají. To zakázané taky nebylo. Sám jsem je viděl na Jilemnický, když jedná stála frontu a druhá se občerstvila. Já osobně v tom nevidím žádný problém - a pokud to problém je, tak by ho měl pořadatel řešit tím, že tam někoho posadí, kdo bude štípat a odškrtávat a ještě kontrolovat občanku, aby nikdo nepodváděl. Viděl jsem také třeba to že v místech jako Harrachov,Lužická b., Pomezky a Pec a dokonce i Lánov pár lidí mělo v autech servis - jinak se jde když si nesu věci cca na 30 km a jinak s věcmi na celých 100 km - i to by se dalo brát jao podfuk, takže když někdo nedojde cca 200 m z trasy tak mi to přijde spíš k smíchu to tady řešit ... A to, že někdo pořadatelům děkuje je myslím taky dobře, děkuje evidentně proto, že se mu akce líbila, stejně jako mě. Za rok zase ... Smajlík


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist