Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Tralalák - 25. 6. 2014 v 22:55

Ahoj, nejdřív poděkování, ale pak to trochu ostatním příspěvkům pokazím...pardon. Mám totiž pár věcí, které nás mrzeli. Jeli jsme KJ100 a zdá se, že je to trasa odsunutá na vedlejší kolej. První překvapení: startovné - na webu 100 Kč, realita 150 Kč. Ale s komentářem, že dostaneme v ceně v cíli guláš jsme se chybce pousmáli. V popisku trasy první kontrola na Rovinkách - žádná nebyla a v chatě/bufetu o ničem nevěděli... Špindl supr - milí lidi na kontrole, občerstveníčko Smajlík pak Strážné... tam jsme uznávám byli o půl hoďky dřív, tak jsme se za nemožnost kontroly mohli sami, ale nečekali jsme, jen se vyfotili, jako důkaz. Kontrola v Peci opět super, příjemné osazenstvo, čajík, chlebík Smajlík no a kontrola v Rudníku opět nebyla. V popisu ani nebylo přesně popsáno, kde ji máme hledat. V cíli jsem se ptala, ale slečna, že prý neví jak to je. Vlastně cíl byl zvláštní - žádný guláš v ceně nebyl, nikdo po nás nechtěl vidět ta razítka z kontrol... jakože tady máte diplom, ale jestli jste jeli a kudy nám je jedno.... poněkud to ztratilo atmosféru a smysl té společné akce s nějakým cílem Smajlík Pro mě jako nováčka na téhle trase zklamání. Fakt škoda. I když samozřejmě uznávám, že zvládat stovky účastníků je masakr a ty VIP trasy jistě byly skvěle organizačně zmáknuté...


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist