Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Michal Balaz - 22. 3. 2015 v 20:37

Dobry den,
z pracovnich duvodu se nemuzu zucastnit pochodu.Nabizim registraci za porizovaci cenu 650 CZK (tricko L)
aleš železný - 18. 3. 2015 v 20:52

Ahoj bohužel se nemůžu zůčastnit k 100 pokud máte zájem o registraci a tričko, které mám objednané napište na prvnímu kdo napíše to prodám.Smajlík
Martin Jabůrek - 16. 3. 2015 v 18:52

Ahoj koupím registračku.
Lukas - 12. 3. 2015 v 14:37

Ahoj, nerad, ale nemůžu se letos k100 zúčastnit - zájemci o převod registrace pište na - první vyhrává . . .
Roman - 11. 3. 2015 v 13:24

Ahoj kdyby z příhlášených nemohl rád koupím registraci
Franta - 10. 3. 2015 v 19:52

Ahoj,taky jsem promeškal zápis.Kdyby někdo nemohl,tak koupím registraci díky moc.
Marek - 24. 2. 2015 v 12:51

Ahoj,
Tak letos se ten závod na K 100 rychle zaplnil. Smajlík Kdyby si to někdo rozmyslel dejte vědět. Díky M. Smajlík
Jana, Sportchallenge - 8. 2. 2015 v 10:41

K propadlym prihlaskam: Pokud je platba na ceste, bude zrejme jeste vse v poradku, Vasi prihlasku obnovime a v principu se nic nestalo. Jinak je mozne se prihlasit znova a zaplatit do 14 dnu.

Problem nastane, az bude naplnen limit, pak je na organizatorovi (DDM Vrchlabi), aby urcil, co se stane s platbou za propadlou prihlasku - jestli bude nejaky "cekaci list" nebo jestli bude penize vracet snizene o nejaky manipulacni poplatek.
Viktor M. - 4. 2. 2015 v 11:23

Ahoj,
Muzete prosim jasne uvest podminky registrace? ceny a hlavne PLATNE odkazy na sportchallenge, pres ktere se lze korektne registrovat..

Napriklad u K55 bylo v roce 2014 startovne 150,- Na rok 2015 uvadi web 250,-. Fajn, chapu zmena pro novy rocnik.. ale proc Sportchallenge vybira 300,- ??
Na strankach K100 jsou napsane informace, ktere pak v registraci u Sportchallenge vubec nesedi .. Odkazy ze stranek ci vyhledani na Sportchallenge v podstate nabizi 2 ruzne registrace na za ruznou cenu pro stejny zavod?

http://www.sportchallenge.cz/cz/lo...=1420
http://www.sportchallenge.cz/cz/logi n/prihlasit?novy=1&id_zavod=1504

Ja to proste nechapu, ztracim se... Vazne v tom musi byt takovy amatersky bordel???
Jana, Sportchallenge - 8. 2. 2015 v 10:35

Dobry den,

V propozicich na K55 na techto strankach jsou lonske informace, verim, ze to organizator obratem zmeni.

Platny odkaz je ten druhy (co ma na konci 1504), v tu chvili vas nebudou mast ani lonske ceny a bude to po vas chtit 250 Kc.
Tomáš - 2. 2. 2015 v 13:53

Ahoj,
registroval jsem se na K100, ale nestihl zaplatit do 14-ti dnů. Moje registrace na  Sportchallenge nebyla zrušena a tak se chci zeptat, zda nebude problém, pokud částku uhradím až nyní. Nerad bych řešil pozdější reklamace.
Děkuji a jsem s pozdravem Smajlík

TOPlist