Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Kakamil - 19. 11. 2014 v 19:33

Ahoj, obdrží každý účastník, který dokončí tento závod, nějakou medaili nebo diplom?
Blanka Zbořilová - 5. 11. 2014 v 12:39

Dobrý den , jakým způsobem mi budou prosím potvrzeny 3 body na UTMB k registraci.

Děkuji Blanka Zbořilová
Martin - 11. 11. 2014 v 23:28

Nic se nikde nepotvrzuje. Pokud si ve výsledcích K100 máš tři body.
blanka zborilova - 15. 11. 2014 v 10:53

Děkuji za odpověď
David Hrůza - 21. 9. 2014 v 8:28

Dobrý den, jak to dopadlo s oceněním K100 UTMB body, 2 nebo 3???
David
Viktor - 19. 10. 2014 v 16:02

Ahoj, tak Pepa to "zaridil":
International Trail Running Association ocenila Krakonosovu 100 na 3 ITRA body.
Je to aj na strankach UTMB - qualifying races.

Ovsem neviem, ci organizator poslal mena ucastnikov do UTMB.
Takisto neviem, ci organizator Pepovi preplatil ten poplatok 50 Eur.
Pepa Novotný - 5. 8. 2014 v 10:48

Ahoj,

Po dohodě s organizačním výborem letošní K100 jsem zajistil akreditaci K100 jako kvalifikačního závodu na Ultra Trail Mont Blanc (UTMB). Věnoval jsem tomu celkem dost času a rovněž zaplatil 50 Euro International Trail Running Association, která ocenění závodu provádí. Vše je hotové, ale vzhledem k tomu, že soubor gpx, který se mně podařilo sehnat není stoprocentně načtený pomocí přímého odečtu z GPS z trasy K100, byla K100 oceněna pouze na 2 body. Nemáte někdo přímý odečet z letošní K100 pomocí GPS, který byste mně mohli zaslat ve formátu gpx? K100 si zaslouží být oceněna za 3 body a bylo by škoda toto kvůli technickým problémům nenaplnit. Díky všem nadšencům dálkových ultra trailů! Ahoj Pepa  


Viktor - 12. 8. 2014 v 22:46

Ahoj ja mam gpx, este potrebujes? Na aku adresu to mozem poslat?
Pepa - 13. 8. 2014 v 8:45

Ahoj Viktore,

Tak to je super! Dulezite je, aby to byl primy zaznam z trati, ktery neni nijak modifikovany zadnym softwarem. Muzes mne to kdyztak poslat na adresu: . Diky moc! Pepa
Petr - 6. 1. 2015 v 12:39

Ahoj, kdyz bys tu trasu jeste mel poprosim o zaslani. DIky
Honza - 28. 6. 2014 v 9:36

Jeden pohled z druhé strany - Jana Vám popsala, jak se takový závod měří:

<a href=http://www.sportchallenge.cz/#k100>http://www.sportchallenge.cz/#k100</a>

Kdyžtak je to odkaz:

http://www.sportchallenge.cz/#k100
Honza S. - 30. 6. 2014 v 12:57

Chtěl bych časomíru pochválit, paní Jana asi netuší jak to vypadalo na Žalém než se na K100 s čipy začalo. Současné zastavení či otáčení v cíli je proti tomu zanedbatelné zdržení. Také chválím integrovanou podobu Čip+kleště+mapa+číslo+občerstvení. Konkurenční závody mají často odděleně a kdo to má vše uhlídat.
Martin Jabůrek - 27. 6. 2014 v 23:15

Ahoj sháním paní Báru,(Havířov) startovní číslo nevím ale vím to že jste šla s námi ze Žalého na Lužickou boudu kde jsme se s Pepou odpojili a Káča tam odstoupila... Ozvěte se prosim:-) 776 467 525 Martin J
Tralalák - 25. 6. 2014 v 22:55

Ahoj, nejdřív poděkování, ale pak to trochu ostatním příspěvkům pokazím...pardon. Mám totiž pár věcí, které nás mrzeli. Jeli jsme KJ100 a zdá se, že je to trasa odsunutá na vedlejší kolej. První překvapení: startovné - na webu 100 Kč, realita 150 Kč. Ale s komentářem, že dostaneme v ceně v cíli guláš jsme se chybce pousmáli. V popisku trasy první kontrola na Rovinkách - žádná nebyla a v chatě/bufetu o ničem nevěděli... Špindl supr - milí lidi na kontrole, občerstveníčko Smajlík pak Strážné... tam jsme uznávám byli o půl hoďky dřív, tak jsme se za nemožnost kontroly mohli sami, ale nečekali jsme, jen se vyfotili, jako důkaz. Kontrola v Peci opět super, příjemné osazenstvo, čajík, chlebík Smajlík no a kontrola v Rudníku opět nebyla. V popisu ani nebylo přesně popsáno, kde ji máme hledat. V cíli jsem se ptala, ale slečna, že prý neví jak to je. Vlastně cíl byl zvláštní - žádný guláš v ceně nebyl, nikdo po nás nechtěl vidět ta razítka z kontrol... jakože tady máte diplom, ale jestli jste jeli a kudy nám je jedno.... poněkud to ztratilo atmosféru a smysl té společné akce s nějakým cílem Smajlík Pro mě jako nováčka na téhle trase zklamání. Fakt škoda. I když samozřejmě uznávám, že zvládat stovky účastníků je masakr a ty VIP trasy jistě byly skvěle organizačně zmáknuté...
Martin - 26. 6. 2014 v 18:02

Já tedy moc nechápu, proč jsou na K100 vůbec nějaké cyklotrasy?
Nemám vůbec nic proti ježdění na kole, ba naopak rád se také projedu.
Ale v Krkonoše jsou bohužel pro cyklistiku hory zapovězené. Těch pár povolených cyklotras za nic nestojí.
Na atraktivní místa se člověk dostane jedině pěšky!
Pipkin - 23. 6. 2014 v 20:50

Též bych se rád přidal a poděkoval tímto pořadatelům za uspořádání super závodu. K100 jsem šel poprvé. Organizačně vše klapalo skvěle. Na kontrolních bodech (občerstvovacích stanicích) moc hodní a příjemní lidé. Krásné výhledy, skvělá trasa. Jen v několika místech by to zasloužilo lepší značení. Například v mém případě jsme na 87km (Hrnčířské boudy) šli dle mapky po modré. Ovšem zde jsou modré trasy dvě! Takže jsme se nesprávně vydali směr Černý Důl.....Po 90km zjistit, že jste sešli celý kopec úplně špatným směrem bylo nepříjemné zjištění Smajlík ....Každopádně: ještě jednou díky Smajlík
Tom - 24. 6. 2014 v 17:52

Přesně na tohle výslovně upozorňoval pán z pódia 15 minut před startem... "pozor na Hrníčřské boudy, u Boudy mír se modrá dělí na dvě trasy a stává se nám, že nám lidi dochází až do Černého dolu..." Smajlík
Veronika - 23. 6. 2014 v 9:42

Taky moc děkujem, byla to naše první účast a vlastně i první stovka. Organizace byla výborná a trasa snad az na poslední úsek z Pece nádherná. Obzvlášť díky organizátorům na jednotlivých kontrolách, že byli ochotní počkat i chvíli po limitu a že nám vždycky zvedli náladu.
Gulášovka nás jako neběžce ohromně potěšila.
Jinak souhlas s Honzou - poslední úsek trasy by si asi pár šipek zasloužil, místy je značen prapodivně. Asi na pěti místech jsme váhali, kudy ta modrá vlastně vede dál, což bylo trochu frustrující, když jsme se jinak z posledních sil snažili běžet a stihnout to do cíle...
Jirka - 23. 6. 2014 v 9:42

Díky všem Pelíškářům za další opět skvělou Stovku ! (V sobotu při loučení s jednou z pohodových organizátorek jsem jí z důvodu mého tradičního "postovkového" groggy stavu nebyl schopen odkývat účast na příštím ročníku, ale včera a dnes se mé pohyby staly koordinovanějšími Smajlík a já  již vím, že do toho za rok zase jdu). Jo a našel jsem na trase čelovku, ale zapomněl jsem ji nechat v Pelíšku, takže kdo jste ji potratil, dejte sem mailovou adresu, abychom se domluvili.

TOPlist