Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Marek - 24. 2. 2015 v 12:51

Ahoj,
Tak letos se ten závod na K 100 rychle zaplnil. Smajlík Kdyby si to někdo rozmyslel dejte vědět. Díky M. Smajlík
Jana, Sportchallenge - 8. 2. 2015 v 10:41

K propadlym prihlaskam: Pokud je platba na ceste, bude zrejme jeste vse v poradku, Vasi prihlasku obnovime a v principu se nic nestalo. Jinak je mozne se prihlasit znova a zaplatit do 14 dnu.

Problem nastane, az bude naplnen limit, pak je na organizatorovi (DDM Vrchlabi), aby urcil, co se stane s platbou za propadlou prihlasku - jestli bude nejaky "cekaci list" nebo jestli bude penize vracet snizene o nejaky manipulacni poplatek.
Viktor M. - 4. 2. 2015 v 11:23

Ahoj,
Muzete prosim jasne uvest podminky registrace? ceny a hlavne PLATNE odkazy na sportchallenge, pres ktere se lze korektne registrovat..

Napriklad u K55 bylo v roce 2014 startovne 150,- Na rok 2015 uvadi web 250,-. Fajn, chapu zmena pro novy rocnik.. ale proc Sportchallenge vybira 300,- ??
Na strankach K100 jsou napsane informace, ktere pak v registraci u Sportchallenge vubec nesedi .. Odkazy ze stranek ci vyhledani na Sportchallenge v podstate nabizi 2 ruzne registrace na za ruznou cenu pro stejny zavod?

http://www.sportchallenge.cz/cz/lo...=1420
http://www.sportchallenge.cz/cz/logi n/prihlasit?novy=1&id_zavod=1504

Ja to proste nechapu, ztracim se... Vazne v tom musi byt takovy amatersky bordel???
Jana, Sportchallenge - 8. 2. 2015 v 10:35

Dobry den,

V propozicich na K55 na techto strankach jsou lonske informace, verim, ze to organizator obratem zmeni.

Platny odkaz je ten druhy (co ma na konci 1504), v tu chvili vas nebudou mast ani lonske ceny a bude to po vas chtit 250 Kc.
Tomáš - 2. 2. 2015 v 13:53

Ahoj,
registroval jsem se na K100, ale nestihl zaplatit do 14-ti dnů. Moje registrace na  Sportchallenge nebyla zrušena a tak se chci zeptat, zda nebude problém, pokud částku uhradím až nyní. Nerad bych řešil pozdější reklamace.
Děkuji a jsem s pozdravem Smajlík
Martin - 28. 1. 2015 v 17:46

Tak to ja mam zase pocit ze v tom registracnim emailu od Vas nic o 14 dnenni lhute pro zaplaceni nebylo. A od poradatelu take zadny slibovany email neprisel... To jen aby bylo jasno... Takze jaka propadla registrace o ktere mluvite kdyz o te 14 denni lhute nebylo nikde ani slovo?? Ano mate v tom chaos. Uz par let... Ale organizace samotneho zavodu je jinak v poradku.
Libor - 2. 2. 2015 v 9:28

Mně info o zaplacení do 14 dnů přišlo. Podívej se do spamu. Nebo je informace uvedena na úvodní stránce!
Martin - 2. 2. 2015 v 9:36

Mě teda nepřišlo. Oni to nejspíše začali posílat až těm později přihlášeným když viděli jak se jim to plní. Vím že je to na hlavní stránce. Jen mám pocit že paní Jana ze Sportchallenge ani moc neví která bije. Ono celý ten jejich podnik je hodně amatérské úrovně a je to celkem znát...
Jana, Sportchallenge - 28. 1. 2015 v 10:49

Dobry den,

informaci o 14 dnech mate i v registracnim emailu a ta nemeni datum, do kdy je cena startovneho 500. Kdyz si nechate registraci propadnout a prihlasite se znova za mesic (a bude-li stale jeste misto), bude to po vas chtit zase 500. Nastavit to neni problem, ale zatim mame pocit, ze nam je rozumet.

S pozdravem,

-Jana, Sportchallenge
Mirek - 28. 1. 2015 v 19:48

Jak tedy můžu zaplatit těch 900 Kč na místě, když mě vždy při nezaplacení do 14 dní po registraci smažete?
Informace na webu nedávají ani trochu smysl. Smajlík

Mirek - 28. 1. 2015 v 9:30

Máte v tom chaos!

Na stránkách píšete:

Jsme potěšeni a zároveň i trochu zaskočení ohromným zájmem o  účast na některé z tras 49. Krakonošovy   stovky .  Rádi bychom umožnili start co nejvíce z Vás a proto jsme nuceni učinit toto opatření. Setrvání ve startovní listině je podmíněno úhradou startovného, popř. objednaného  trička  a to   do 14 dnů od přihlášení se. Tuto veřejnou informaci  pošleme  ještě každému z Vás.


V registračním emailu, ale stále chodí tato informace:

Výše startovného:
do 31.05.2015 - 500,- CZK
Další dny je platba možná pouze hotově při prezentaci.
20.06.2015 - 900,- CZK

To je takový problém systém nastavit tak aby termíny zaplacení startovného  byly všude stejné?
Tomáš Kalný - 27. 1. 2015 v 22:15

Ahoj,
chci se zeptat, jestli někdo nevíte převýšení trasy?
Dík
Tomáš
Hugozhor - 6. 2. 2015 v 22:39

cca 3700 metrů mi ukázala GPS
Tomáš - 21. 2. 2015 v 15:59

Díky!
Marek - 19. 1. 2015 v 14:25

Pokud někdo mi může pomoci s přepadem - pořadatel srpna nemluví - potřebuje SWIFT kód banky a jméno majitele účtu. URGENT
Do IBAN je v pořádku? - To jsem našel na straně CZ52 0800 0000 1913 0413 9399
Děkuji a pozdravem,
Marek
Marek - 19. 1. 2015 v 11:41

Czolem, czy ktos moze mi pomoc z przelewem - organizator sie nie odzywa - potrzebuje kod SWIFT banku oraz nazwe wlasciciela rachunku. PILNE
Czy IBAN jest ok? - taki znalazlem na stronie CZ52 0800 0000 1913 0413 9399
Dziekuje i pozdrawiam,
Marek
Ben - 24. 1. 2015 v 0:34

čau, swift kód banky je GIBACZPX, IBAN je ok. Vlastníka účtu (rachunku) nevím, to musí dát organizátor.

TOPlist