Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Auf diesen Beitrag antworten:

Pavel - 22. 6. 2015 v 8:51

Tak ja se taky pridam:-) Byla to moje prvni K100, ostatnich zavodu typu HV nebo B7 uz mam par za sebou. Celkovy dojem jednoznacne pozitivni, uz proto, ze jsem dokoncil:-)

Co se mi libilo:
- trasa, byla povedena, i kdyz obcas uz mi prislo az moc vyasfaltovano
- obcerstvovacky, bylo jich plno, lidi vesmes moc prijemni a od ted budu nadavat, kdyz nebudu mit chleba s medovym maslem (vylepsenej soli:-) a preslazenej caj:-) Snad poprve jsem za celej zavod nemel zazivaci problemy
- pocasi (ja vim, ze za to nemuzete, ale snih v cervnu me dostal:-)

Co se mi nelibilo:
- znaceni, to byla docela bida. 3 mesice se tady na diskuzich resi, kudy se pujde v Polsku a nejen, ze na to za celou dobu nikdo z organizatoru nezareagoval (coz uz hranici s aroganci...), ale mapa 1:100000 byla v tomhle ohledu naprd a znaceni na miste bylo spis matouci. Nemusim mit hned oficialni GPX trasu, ale rezervy tu urcite jsou.
- na trase jsou nejake "povolene" zkratky. Chapou, ze pro cloveka co jde K100 po patnacte je to zbytecne, ale my novacci se trochu divime, ze nekdo, koho jsem pred chvili predbehl, je po par kilometrech daleko prede mnou. Kdyz uz tady neco takoveho je, tak by to stalo za to nejak dat na vedomi vsem.
- je to drobnustka, ale kdyz uz se doplazim po 100 km do cile, tak dostat diplom za UCAST a bez casu mi prijde trochu malo;)

Ale jinak se mi to moc libilo a na rozdil od predsevzeti, ktere jsem si dal na poslednich 4 km, ze K100 uz nikdy vice, se na pristi rocnik docela tesim. Obzvlast, jestli dostane KRNAP rozum a pujde se zase pres Snezku.

Mejte se fajn,
Pavel


Ihre Antwort:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
  
TOPlist