Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Auf diesen Beitrag antworten:

Martin Staněk - 24. 1. 2016 v 14:53

ahoj přátelé dálkových pochodů, nemáte náhodou někdo informaci o tom kdy budou navyšovat počet přihlášek, jsem letos docela dost zklamaný :-( chtěl jsem se přihlásit 15.1.2016 ve 14.00 hodin a už bylo plno :-( loni jsem v pohodě stihl registraci v únoru a letos čtyři hodiny po zahájení už bylo plno :-( jsme čtyři co jsme rozhodnutí jít stovku i bez registrace ať se třeba KRNAP zblázní. Jinak při pohledu na startovku jsem koukal že na stovku je zatím zaregistrováno něco přes 300lidí tak nechápu proč se nemůžu zaregistrovat.Na nějaké držení registrací bych tady nehrál, prostě bych registraci uznal jen tomu kdo ihned zaplatí. Limit 500 lidí je dle mého taky postavený na hlavu, loni nás odklonili že se nešlo přes Sněžku ale lanovkou si na Sněžku vyvezou za slunného dne mnohem víc lidí než jde tenhle pochod a jsem si jist že pochodníků jim na Sněžku v jeden moment 500 lidí nepřijde. Na takové vzdálenosti se to tak roztrhá že tam maximálně přijdou desetičlenné skupinky, já bych limity zrušil, příroda je tu přece pro všechny a né aby nás limitovali :-(


Ihre Antwort:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
  
TOPlist