Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Auf diesen Beitrag antworten:

Martin Staněk - 18. 6. 2023 v 20:44

Dobrý den, včera to bylo po osmé co jsem šel Vaši Krakonošovu stovku a poprvé jsem byl zklamán s organizací. Myslím si, že se jedná o velice obtížný závod a sto kilometrů je meta, za kterou by mněl být sportovec odměněn i když přijde po limitu. Nikdy s tímto nebyl problém, jednou jsem byl změřen v cíli i po 27 hodinách. Nyní jsem už nikoho nezastihl ani na předposledním stanovišti ve Strážném a to jsem tam byl ve 21.21hod. Poté co jsem došel do cíle a zde úplná tma nikde nikdo, tak jsem odjížděl domů úplně znechucen. V cíli jsem byl sice až po 26 hodinách 23 minutách, což je sice 2 hodiny 23 minut po limitu, ale to že jste věděli že na trase jsme ještě minimálně tři lidi a nepočkáte na to až dojdeme do cíle, tak to mi přijde za 1400,-Kč jako organizační pohrdavost se zdravím závodníků. Mněli by jste se poučit z Beskydské sedmičky, tam je limit na sto kilometrů 29 hodin a dokud nedojdou všichni závodníci do cíle, tak tam prostě jsou. Dříve bylo hezkou tradicí, že se dával diplom a medaile. Nyní jsem přišel do cíle s tím, že si dám guláš a kofolu po náročném pochodu, ale bohužel jen tma a už tam chyběl jen nápis trhni si nohou, hlavně že jsi nám zaplatil 1400,-Kč a sbohem. Podotýkám, že na kiosku u staré lanovky, jsem kontrolnímu říkal, že stoprocentně do cíle dojdu a on řekl že v počítači je vidět, že jsme na trase ještě tři, tak že to budou vědět i na Strážném. Bohužel asi jste jak v hospodě 19.15hod zavíráme tak balíme a odchod. Jinak to že se mění trasy podle toho co dovolí KRNAP mi nevadí, aspoň si člověk za ta léta prošel celé Krkonoše a za to jak na změny tratí reagujete Vás chválím, ale fakt se mi dotklo pohrdáním pomalejších závodníků. Letos je to poprvé za osm let, co mi nikdo nezměřil a za výkon jsem nebyl odměněn. Určitě by mělo být pevně zakotveno, aby byla oboustranná kontrola a povinnost závodníků vyrozumět, že odstupují a nebo že jsou ještě na trase. Neumím si představit, že by Vám tam někde závodník odpadl a Vy by jste ho ani nehledali, protože jde  po limitu a sbohem. Jinak chválím, že se dá na trase proti minulým ročníkům ve stravě nalézt meloun, banán a proteinová tyčinka a také jsou super čaje a ionťové nápoje, ale to je po zdražení jediné pozitivum. S pozdravem Váš věrný dálkoplaz Martin Staněk.    


Ihre Antwort:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
  
TOPlist