Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Michal - 21st June 2015 at 3.18 PM

bez Snežky je to jiný a pro mě horší,příští ročník když nebude Sněžka budu zvažovat,kdybych neměl srovnání s ročníky před tak za 1,po srovnání bez Sněžky za 3,jinak organizace i bez Krakonoše výborná
Daniel Stránský - 21st June 2015 at 1.30 PM

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za perfektně odvedenou práci,výborné občerstvení,dobré značení,počasí na chození ideální,zkrátka výborná akce.Škoda té Sněžky,ale za to nemůže pořadatelSmajlík
Díky a ahoj za rokSmajlíkSmajlík
Ondřej Stískal - 21st June 2015 at 11.58 AM

Předně bych chtěl poděkovat všem lidem na kontrolách za jejich skvělou práci, krakonošovi za pestré a osvěžující počasí a souputníkům za krásný pochodSmajlík

Pak bych měl jeden dotaz na organizátory, a sice bych se rád zeptal, proč jsem uveden jako diskvalifikovaný, přestože jsem prošel všechny kontroly, všude poctivě ukázal a nahlásil svoje číslo a dodržel trasu včetně podběhnutí Sněžky přes Karpacz. Na webu sportčelendže jsem prý byl červený již asi hodinu a půl po startu, přestože úvod trasy jsem šel naprosto identicky po boku Michala Kukly až na Mísečky a on figuroval v listině řádně. Jediné, čeho jsem se snad dopustil proti sportovním trendům byl pochod v bavlněném oblečení a použití dřevěných klacků (sebraných však ve III. zóně KRNAP) místo trekingových cvakacích hůlek. Neberu si to osobně, ale požaduji po sportchallenge nápravu zveřejněných informací! Děkuji za pochopení.
Honza - 21st June 2015 at 2.06 PM

Koukam, ze tam jako jedinej nemas DNF, ale DNR. To je "do not resuscitate", ne? Tos musel poradatele necim hodne nastvat :-)
Ondřej Stískal - 21st June 2015 at 9.00 PM

Je fakt, že registraci jsem si koupil od Martina Alberta 19.6. dopoledne, což ale pořadatelé připustili a na startu po mě u organizátorů nikdo nic platit nechtěl a na konci jsem normálně dostal diplom. Tak jestli se to na sportchallenge nestihlo přeregistrovat, tak ať jsem tam pod pseudonymem Albert, nebo ať mě resuscitují :-)
Michal Kukla - 22nd June 2015 at 10.50 PM

Potvrzuji, že Ondra vážně poctivě drtil přes kontroly se mnou... Nechápu, proč je v červeném poli.. i když rozebírat něco zde na diskuzi je asi zbytečné.. stejně to nikdo odpovědný nečte..
Ondřej - 21st June 2015 at 6.50 PM

Nejsem organizátor, ale o kousek níž vidím, že jste měnil registraci na poslední chvíli. Nemůže to s tím souviset? Nezapomněl jste zaplatit na startu ten poplatek za převedení (od určitého data, pokud jsem dobře četl instrukce, už převedení nebylo zdarma)?
Honza - 23rd June 2015 at 10.15 AM

Ahoj Ondro, za DNR se omlouváme, vzniklo to zmatkem na prezentaci - technické důvody nemá smysl vysvětlovat. Příště nám prosím rovnou řekni nebo napiš. Není v našich silách pročítat stále diskuzi ;-)
Josef - 21st June 2015 at 10.49 AM

ahoj všichni závodníci,

má někdo z vás uloženou trať na endomondu?

díky
Pepa - 21st June 2015 at 11.22 AM

Ahoj, tady je moje..
https://www.endomondo.com/routes/546508912
Sklenarova - 19th June 2015 at 3.16 PM

Prosím,pokud to letos někomu nevyšlo,sháním 3 registrace na K55..moc děkuju  737 624 407
zdeňka - 19th June 2015 at 3.02 PM

Ahoj...původně jsem to pochopila tak,že K55  má neomezenou kapacitu a je možné se přihlásit až na místě,a teď nemůžu nic takového najít..jak to tedy je?  předem děkuji za odpověď
Martin Dungl - 19th June 2015 at 12.41 PM

Kdyby někdo stále sháněl registraci na trasu 100km, nabízím za cenu dobrovolnou. martin.dungl at gmail.com , 776 823 875
Richard Černý - 19th June 2015 at 12.01 PM

Ahoj, nejede dnes někdo přes Poděbrady na K100? Jinak jedu busem. Pokud ano ať zavolá na tel. 774 823 356. Díky Richard
Martin Albert - 19th June 2015 at 11.57 AM

Zduř. Pokud má někdo ještě zájem o registraci na K100 i s tričkem, dejte vědět.
Volejte na 603202022. Albi Smajlík
Ondřej Stískal - 19th June 2015 at 1.26 PM

Děkuji, dle dohody nabídky rád využiju.
Zbyněk R - 19th June 2015 at 10.17 AM

Ad příspěvek od Jirka Polcar. Pokud má někdo ještě volnou registraci na K55, prosím volejte na 605 155 989 (rychlejší než email). Díky, Zbyněk

TOPlist