Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Renata Nosková - 19th June 2009 at 4.55 PM

Moc děkuju za odpověď Smajlík
Pavel - 19th June 2009 at 1.13 PM

Jelikož pořadatel pravděpodobně z důvodu zaneprázdněnosti přípravou této skvělé akce neodpovídá. Tak zkusím nezávazně odpovědět  za něj.Smajlík

gabina:
B25 se běží se po turistických značkách, doznačení od pořadatele většinou bývá málo.

Michal Volf:
Určitě někoho najdeš. Stovku chodí více jak 100 účastníků. Takže se stačí k někomu přidat.

Katka:
Se  psem chodí na pochod  více lidí, ale musíš dodržovat návštěvní pořádek KRNAP. To znamená vodítko a v některých zónách myslím i košík.

Renata Nosková:
Před dvaceti lety jsem absolvoval celou trasu K100 jako čtrnáctiletý. Takže snad ani dnes žádné věkové limity nejsou.

Vláďa D.
Souhlasím že letošní časy kontrol na K55 jsou dost nelogické a to zejména Špinl.  Z mých zkušeností většinou ale pořadatelé na K100 a K55 čekají déle, někde i více jak o hodinu. A pokud ne, vždy stačilo náhradní razítko třeba z restaurace. Trasa K55 měří 58 km.
Vláďa D. - 19th June 2009 at 12.28 PM

Dobrý den.
Chci se zeptat na trasu 55 km. Pokud se vychází v 8 hodin a kontrola na vrchu Žalý je od 8:00 do 9:30, musím tam být buď okamžitě, nebo maximálně za 1,5 hodiny? Trasa na 25 Km na to má až 3,5 hod a 100 km až 2,5 hod. Aby se stihla poslední kontrola ve Špindlu musí se jít minimálně rychlostí 5,9 km. A je to 55, nebo 58 Km? (viz mapka)
Renata Nosková - 18th June 2009 at 4.52 PM

Zdravím Smajlík
Chtěla bych se zeptat, jestli je pro Krakonošovu pětapadesátku něáké věkové omezení .Předem moc děkuju Smajlík
Katka - 18th June 2009 at 10.03 AM

Ahoj!
Chtěla bych jít pětadvacítku, ale chtěla bych jít se psem...nevíte někdo, jestli to je na tomto pochodu povolené??Není to nikde napsaný. Díky moc za odpověď!
Mějte se krásně a hezkou přípravu Smajlík
Michal Volf - 12th June 2009 at 10.33 AM

Ahoj.
Chtěl bych zkusit svoji první "stovku". Hledám parťáky/parťačky, kteří by šli se mnou Krakonošovu Stovku. Zatím jsem šel několikrát 50 kilometrů a bylo to bez problémů. Před rokem jsem šel 50 kilometrů Týnišťské šlápoty. Bylo to super. Cestou jsem potkal několik stovkařů. Přesvědčovali mě , že to není tak těžké. Tak bych to chtěl letos zkusit. Ale uvítám na cestě společnost. Jestli někdo máte zájem, ozvěte se mi. Těším se Michal
gabina - 10th June 2009 at 10.34 AM

ahoj,dobry den.chci zkusit 25km beh.sice nejsem zadny vrchar, ale snad 25 se da,zvladla jsem letos konecne cely maraton na rovine,tak to pujde:-) beh vsichni chvali,ale pry je problem ve znaceni a hodne lidi bloudi.je to letos dobre znacene ? nejak zajistene ?
Jarda - 23rd April 2009 at 3.52 PM

Zdravím všechny mrakošlapy. Rádi bychom se zůčastnili stovky, prosíme zamluvit ubytování v tělocvičně ze soboty na neděli (20.6-21.6)Díky moc ...Jarin a Pavel z Přerova

TOPlist