Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Libor V. - 18th June 2015 at 11.45 AM

Ahoj, zitra jedu v cca 16h z Humpolce do Vrchlabi, pres Pardubice, HK, atd. Kdo chce, muze jet, 4 místa. Blizsi info na 775202797. Dik, ahoj!
hanka - 18th June 2015 at 10.05 PM

ahoj, jestli je ta nabidka stale aktualni, tak bych se rada svezla- z Pardubic do Vrchlabi. sms jsem ti uz poslala. diky, Hanka
Barbora - 18th June 2015 at 10.56 AM

Ahoj, má někdo bližší informace, kde a kdy se budou vydávat startovní čísla a bližší info o závodu. Nikde jsem to nenašla, popř. odkaz , kde najdu.Díky
Jakub - 18th June 2015 at 2.34 PM

Normálka, dostavíš se na dvůr DDM Pelíšek. U stolu pořadatelů si vyzvedneš číslo a propozice. Je dobré tam přijít dřív, jinak tam stojí docela dlouhá fronta.
Dá se tam koupit jídlo a pití. Jsou tam stoly a lze si lehnout na trávník. Věci, které si nebereš s sebou, můžeš ponechat v úschovně, která je v DDM. Jsou tam také šatny a WC. Kolem půl deváté se jde na náměstí, z pódia se dozvíš pár informací o trase a pak úderem deváté Let´go !
Zdeněk - 18th June 2015 at 10.53 AM

Ahoj, zítra cca v 17h vyrážíme z Liberce do Vrchlabí. Mám 2 volná místa, kdyby se někdo chtěl přidat ;-)
Pavlína - 18th June 2015 at 9.32 AM

Dobrý den, pokud byste měl někdo naklikanou GPS trasu pro K55, prosím o sdílení (zejm. polská část..) Díky!
Vladimír - 18th June 2015 at 7.05 AM

Martine máte zčásti pravdu. V Karpaczi na silnici se dostanete za mostem k horní stanici lanovky, červená vede prudce dolů v podstatě pod lanovkou, je to krpál, proto jsem volil možná o pár set metrů delší ale pohodlnější cestu po silnici. Ta je pak kombinovaná ze zelenou značkou, co vede bezpečně a zase dolů ke kontrole. Taky věřím, že tam budou šipky K 100, protože těch cest ke kontrole je více.
Vladimír - 17th June 2015 at 8.55 PM

Prošel jsem si dnes polskou trasu od Špindlerovky po domek laboranta. Ta zelená hned na úvod je místy dost mokrá. Pomohl Richard Černý svým příspěvkem z 15.6. Až budete v Karpaczi na silnici, stačí jít po Olympijské pak Gymnaziální ulici a nakonec držet zelenou barvu. Ta vás dovede k polské kontrole, kterou nemůžete minout. V galerii fotek na hlavní straně někdo vložil Karpacz - Pomezky, fotografie č. 30 - 32 jsou těsně před polskou kontrolou, č. 30 před tím závodem Irena doleva po zelené, č. 31 za závorama dolů rovně po silnici a č. 32 za mostkem už je to cca 100 m k nenápadnému domku laboranta. Pro zájemce mohu zaslat fotku domku laboranta do pošty.
Martin - 18th June 2015 at 5.08 AM

Pozor na mapce od pořadatelů je ale trasa zakreslena zcela jinak. Od můstků po červené do kopce. V zatáčce dolů po vlastním značení k Domku Laboranta! Nikoliv po silnici přes město jak šel autor fotek. Doufám že nám před startem pořádně vysvětlí, kudy vlastně jít?
Helena dražná - 17th June 2015 at 2.35 PM

Prodám z důvodu nemoci startovné na letošní krakonošovu stovku, po dohodě zlevněné. Pište na
Matouš - 17th June 2015 at 1.16 PM

Z důvodu zdravotních problémů přenechám startovné na K100 vč. trička, cena 650 Kč.

V případě zájmu volejte nebo pište SMS na 601 315 067
Matouš - 18th June 2015 at 9.54 AM

nabídka již není aktuální
Petr Prislinger - 17th June 2015 at 10.14 AM

Ahoj, s litosti se musim vzdat sve ucastni na letosnim rocniku, pokud by mel někdo zajem prodam registraci na K100 s trickem za 400kc.
Co jsem se docetlpredelat primo přes stranky to lze ještě během dneska pak pripadne za 100kc poplatek.

Tel číslo: 724 135 430 ( prosim sms ) nebo mail:

Diky a horam zdar!

P.
Michal - 17th June 2015 at 9.02 AM

Prodám registraci na K100. Pište na

TOPlist