Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Janka - 13th June 2011 at 12.27 PM

Ahoj, nemá niekto voľné miesto autom z Brna?
On. - 17th June 2011 at 12.11 PM

... to dojdeš.Smajlík
Janka - 17th June 2011 at 12.14 PM

dnes to nestíham kvôli práci, ale v nedeľu s tým samozrejme počítam, môžeš sa pridať Smajlík
Rostislav Robovský-drak - 12th June 2011 at 2.31 PM

DOBRÝ DEN(NAZDAR)ZASLAL JSEM ZÁPISNÉ 25.5.2011 PŘÍKAZEM ČESKÁ SPOŘITELNA účet:19-1304139399/0800    K 100 ROBOVSKÝ
 JE VŠE V POŘÁDKU.PŘEJI KRÁSNOU DEDĚLI-DRAK
DDM Vrchlabí - 13th June 2011 at 12.59 PM

Dobrý den, platbu jsme na účet nedostali, zeptejte se ještě v bance z které jste peníze posílal, jestli nevznikla nějaká chyba při jejich odesílání. Číslo účtu máte správné.
Také jsem si všimla, že vaše jméno je v přihláškách dvakrát jednou 25.května a podruhé 12.června 2011 Je to shoda jmen a ročníků, nebo jste se přihlásil dvakrát?
Michal Trýzna - 22nd May 2011 at 2.27 PM

dobrý den jak se to má s přihláškami ?
Olaf Čihák - 2nd March 2011 at 9.32 PM

Ahoj,
rád bych vás všechny pozval na
Stovku Jarním Šluknovskem. Bude to první letošní akce mezinárodního seriálu horských pochodů Československá tisícovka. Je připravena velmi atraktivní trasa v národních parcích České a Saské Švýcarsko. http://jarnim-sluknovskem.webnode.cz/
Ivča - 1st August 2010 at 11.11 PM

Čaute - mám pár fotek z trasy 55, takže pokud se chcete podívat, tak :

http://iva82.nafotil.cz/krakonosova100/

nebo pro facebookáře:

http://www.facebook.com/album...57334

mělo by fungovat Smajlík
Stáňa Bursíková - 7th July 2010 at 2.08 PM

Ahoj,dobrý den ...

pro zájemce - pověsila jsem tracklog z K100 na wandermap. Ale jelikož patřím k těm pomalejším Smajlík, GPSka umřela asi 5 km před cílem.
Odkaz: http://www.wandermap.net/route/556576

S pozdravem, Stáňa B.
Petr - 7th July 2010 at 11.43 PM

Koukám že podle tvého tracklogu jste na mnoho místech šli úplně jinudy než vedla trasa pochodu.
Stáňa Bursíková - 8th July 2010 at 5.06 PM

Nojo, asi dvakrát nebo třikrát jsme se zatoulali ... ale to nebylo kvůli zkracování ... ono se to tak nějak vyrovnalo. Tuším, že jednou se to o něco zkrátilo (Lužická bouda), ale jinak spíš naopak (Pomezní boudy, Sněžka). Je to blbý, já vim, ale fakt jsme se nechtěli vracet Smajlík ...
Stáňa
Martin - 19th July 2010 at 11.14 AM

No hlavně jste vynechali nejkrásnější úsek okolo Malého stavu a to je velká škoda!
Eva Šupíková - 3rd July 2010 at 11.24 AM

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za uvedení mého jména ve výsledkové listině na správném místě,ale ještě bych chtěla požádat o vypuštění písmenka \"L\"z mého příjmení a o úpravu roku narození na rok 1986Smajlík.
Děkuji. S pozdravem Eva Šupíková
DDM - 3rd July 2010 at 9.30 PM

Omluváme se chyba vznikla překlepem. Nyní by to mělo být již v pořádku.
Eva Šupíková - 3rd July 2010 at 9.29 AM

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za uvedení mého jména ve výsledkové listině na správném místě,ale ještě bych chtěla požádat o vypuštění písmenka \"L\"z mého příjmení a o úpravu roku narození na rok 1986Smajlík.
Děkuji. S pozdravem Eva Šupíková
Olaf Čihák - 25th June 2010 at 12.36 AM

Někteří účastníci mají špatný čas startu 22:15.
300.Jiří Mayer a 292.Jan Vacek mají evidentně napsán špatný rok narození.
271. je Roland Kaulfuß (Kalfuss)z Dráždan - v první verzi výsledků to bylo dobře
Eva Šupíková - 24th June 2010 at 4.53 PM

Dobrý den,
ráda bych také požádala o úpravu ve výsledcích. S číslem 259 jsem došla já současně se Zdeňkem Crhou na 80-81. místě nikoliv Pavel Horný, kterého tam máte uvedeného dvakrát. Děkuji.S pozdravem Eva Šupíková

TOPlist