Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

Renata Nosková - 19. 6. 2009 v 16:55

Moc děkuju za odpověď Smajlík
Pavel - 19. 6. 2009 v 13:13

Jelikož pořadatel pravděpodobně z důvodu zaneprázdněnosti přípravou této skvělé akce neodpovídá. Tak zkusím nezávazně odpovědět  za něj.Smajlík

gabina:
B25 se běží se po turistických značkách, doznačení od pořadatele většinou bývá málo.

Michal Volf:
Určitě někoho najdeš. Stovku chodí více jak 100 účastníků. Takže se stačí k někomu přidat.

Katka:
Se  psem chodí na pochod  více lidí, ale musíš dodržovat návštěvní pořádek KRNAP. To znamená vodítko a v některých zónách myslím i košík.

Renata Nosková:
Před dvaceti lety jsem absolvoval celou trasu K100 jako čtrnáctiletý. Takže snad ani dnes žádné věkové limity nejsou.

Vláďa D.
Souhlasím že letošní časy kontrol na K55 jsou dost nelogické a to zejména Špinl.  Z mých zkušeností většinou ale pořadatelé na K100 a K55 čekají déle, někde i více jak o hodinu. A pokud ne, vždy stačilo náhradní razítko třeba z restaurace. Trasa K55 měří 58 km.
Vláďa D. - 19. 6. 2009 v 12:28

Dobrý den.
Chci se zeptat na trasu 55 km. Pokud se vychází v 8 hodin a kontrola na vrchu Žalý je od 8:00 do 9:30, musím tam být buď okamžitě, nebo maximálně za 1,5 hodiny? Trasa na 25 Km na to má až 3,5 hod a 100 km až 2,5 hod. Aby se stihla poslední kontrola ve Špindlu musí se jít minimálně rychlostí 5,9 km. A je to 55, nebo 58 Km? (viz mapka)
Renata Nosková - 18. 6. 2009 v 16:52

Zdravím Smajlík
Chtěla bych se zeptat, jestli je pro Krakonošovu pětapadesátku něáké věkové omezení .Předem moc děkuju Smajlík
Katka - 18. 6. 2009 v 10:03

Ahoj!
Chtěla bych jít pětadvacítku, ale chtěla bych jít se psem...nevíte někdo, jestli to je na tomto pochodu povolené??Není to nikde napsaný. Díky moc za odpověď!
Mějte se krásně a hezkou přípravu Smajlík
Michal Volf - 12. 6. 2009 v 10:33

Ahoj.
Chtěl bych zkusit svoji první "stovku". Hledám parťáky/parťačky, kteří by šli se mnou Krakonošovu Stovku. Zatím jsem šel několikrát 50 kilometrů a bylo to bez problémů. Před rokem jsem šel 50 kilometrů Týnišťské šlápoty. Bylo to super. Cestou jsem potkal několik stovkařů. Přesvědčovali mě , že to není tak těžké. Tak bych to chtěl letos zkusit. Ale uvítám na cestě společnost. Jestli někdo máte zájem, ozvěte se mi. Těším se Michal
gabina - 10. 6. 2009 v 10:34

ahoj,dobry den.chci zkusit 25km beh.sice nejsem zadny vrchar, ale snad 25 se da,zvladla jsem letos konecne cely maraton na rovine,tak to pujde:-) beh vsichni chvali,ale pry je problem ve znaceni a hodne lidi bloudi.je to letos dobre znacene ? nejak zajistene ?
Jarda - 23. 4. 2009 v 15:52

Zdravím všechny mrakošlapy. Rádi bychom se zůčastnili stovky, prosíme zamluvit ubytování v tělocvičně ze soboty na neděli (20.6-21.6)Díky moc ...Jarin a Pavel z Přerova

TOPlist