Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Barbora - 18. 6. 2015 v 10:56

Ahoj, má někdo bližší informace, kde a kdy se budou vydávat startovní čísla a bližší info o závodu. Nikde jsem to nenašla, popř. odkaz , kde najdu.Díky
Jakub - 18. 6. 2015 v 14:34

Normálka, dostavíš se na dvůr DDM Pelíšek. U stolu pořadatelů si vyzvedneš číslo a propozice. Je dobré tam přijít dřív, jinak tam stojí docela dlouhá fronta.
Dá se tam koupit jídlo a pití. Jsou tam stoly a lze si lehnout na trávník. Věci, které si nebereš s sebou, můžeš ponechat v úschovně, která je v DDM. Jsou tam také šatny a WC. Kolem půl deváté se jde na náměstí, z pódia se dozvíš pár informací o trase a pak úderem deváté Let´go !
Zdeněk - 18. 6. 2015 v 10:53

Ahoj, zítra cca v 17h vyrážíme z Liberce do Vrchlabí. Mám 2 volná místa, kdyby se někdo chtěl přidat ;-)
Pavlína - 18. 6. 2015 v 9:32

Dobrý den, pokud byste měl někdo naklikanou GPS trasu pro K55, prosím o sdílení (zejm. polská část..) Díky!
Vladimír - 18. 6. 2015 v 7:05

Martine máte zčásti pravdu. V Karpaczi na silnici se dostanete za mostem k horní stanici lanovky, červená vede prudce dolů v podstatě pod lanovkou, je to krpál, proto jsem volil možná o pár set metrů delší ale pohodlnější cestu po silnici. Ta je pak kombinovaná ze zelenou značkou, co vede bezpečně a zase dolů ke kontrole. Taky věřím, že tam budou šipky K 100, protože těch cest ke kontrole je více.
Vladimír - 17. 6. 2015 v 20:55

Prošel jsem si dnes polskou trasu od Špindlerovky po domek laboranta. Ta zelená hned na úvod je místy dost mokrá. Pomohl Richard Černý svým příspěvkem z 15.6. Až budete v Karpaczi na silnici, stačí jít po Olympijské pak Gymnaziální ulici a nakonec držet zelenou barvu. Ta vás dovede k polské kontrole, kterou nemůžete minout. V galerii fotek na hlavní straně někdo vložil Karpacz - Pomezky, fotografie č. 30 - 32 jsou těsně před polskou kontrolou, č. 30 před tím závodem Irena doleva po zelené, č. 31 za závorama dolů rovně po silnici a č. 32 za mostkem už je to cca 100 m k nenápadnému domku laboranta. Pro zájemce mohu zaslat fotku domku laboranta do pošty.
Martin - 18. 6. 2015 v 5:08

Pozor na mapce od pořadatelů je ale trasa zakreslena zcela jinak. Od můstků po červené do kopce. V zatáčce dolů po vlastním značení k Domku Laboranta! Nikoliv po silnici přes město jak šel autor fotek. Doufám že nám před startem pořádně vysvětlí, kudy vlastně jít?
Helena dražná - 17. 6. 2015 v 14:35

Prodám z důvodu nemoci startovné na letošní krakonošovu stovku, po dohodě zlevněné. Pište na
Matouš - 17. 6. 2015 v 13:16

Z důvodu zdravotních problémů přenechám startovné na K100 vč. trička, cena 650 Kč.

V případě zájmu volejte nebo pište SMS na 601 315 067
Matouš - 18. 6. 2015 v 9:54

nabídka již není aktuální
Petr Prislinger - 17. 6. 2015 v 10:14

Ahoj, s litosti se musim vzdat sve ucastni na letosnim rocniku, pokud by mel někdo zajem prodam registraci na K100 s trickem za 400kc.
Co jsem se docetlpredelat primo přes stranky to lze ještě během dneska pak pripadne za 100kc poplatek.

Tel číslo: 724 135 430 ( prosim sms ) nebo mail:

Diky a horam zdar!

P.
Michal - 17. 6. 2015 v 9:02

Prodám registraci na K100. Pište na
Kačka - 17. 6. 2015 v 9:01

Ahoj,
jedeme na K55 z Plzně v pátek odpolko. Pokud někdo chcete, můžete jet s námi, máme 2 místa v autě volná :D piště na: 608206941 Smajlík

TOPlist