Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

Otakar - 22. 6. 2014 v 22:02

Taky chci poděkovat za výborný zážitek. Šel jsem 55tku. Bylo to náročné, ale o to víc jsem odhodlán zabrat v tréninku a příští rok se zúčastnit stovky. Na Sněžce se trochu pokazilo počasí, ale jsme v horách. Gulášovka mně osobně sedla a povzbudila. Jediný černý puntík dávám za poslední kontrolu ve Strážném, kde nebyla k dispozici ani voda.
Ondra - 22. 6. 2014 v 21:45

Taky bych se rád přidal s poděkováním organizátorům - vše bylo skvěle připraveno a a organizátoři na stanovištích vždycky pozvedli náladu do dalšího úseku :-)

Snad bych jen taky ocenil na Lužické vývar, gulášovku tělo moc nechtělo přijmout :-) A to, že na orientační mapce bylo posledních cca 14 km z Pece do cíle označeno jako víc než 17 km bylo zdrojem menšího infarktu, naštěstí skutečná mapa přinesla úlevu :-)
Jana - 22. 6. 2014 v 20:45

Taky děkuji všem organizátorům a milé obsluze na kontrolních bodech, šla jsem poprvé a K 100 mě nadchla, i když to bylo pro mě dost náročné. Nejhorší okamžik byl přemluvit se v Peci, že těch posledních x kilometrů chci dátSmajlík
Roman - 22. 6. 2014 v 19:57

Ďakujem všetkým organizátorom za krásnu akciu.
Krkonoše sú nádherné.

Prosím poctivého nálezcu mobilu SAMSUNG S3 - biely so zeleným gumeným obalom , ktorý mi "zmizol" počas pobytu v sprche v telocvični o jeho vrátenie.
ĎAKUJEM.
Finančná odmena.  
Mira - 22. 6. 2014 v 18:13

Moc diky poradatelum za paradni organizaci a tesim se na dalsi rocnik!
Marek - 22. 6. 2014 v 17:21

Velké díky všem pořadatelům. Atmosféra na trase byla jedinečná jako vždy a počasí vzhledem k tomu, že chodíme po horách, myslím bylo taky super. Místo gulášovky bych raději uvítal česnečku a grog :-) Posílám pozdrav vietnamské obsluze na sněžku do poštovny, kde mě tatrankou a čajem zvedli náladu, na pomezní boudy, kde mi pohotový pracovník stavební firmy poskytl židli a do pece, kde jsem si vařícím čajem spálil hubu :-)
Příští rok doufám na viděnou....Marek
Kristýna J. - 22. 6. 2014 v 16:54

Díky všem, kdo se podíleli na organizaci K100. Skvělé zázemí a lidi na občerstvovačkách!!! Jediná výtka (stejně jako vloni) směrem k Lužické boudě – myslím, že pořádný vývar by běžce potěšil více než gulášovka ;)
Počasí vyšlo, jedna menší přeháňka a mlha se daly přežít. V šest ráno byla Sněžka bez mraků, jen foukal vítr, ale na naši nejvyšší horu mi nepřišel extrémní.
Díky patří také mým nočním spoluběžcům – kolegovi Pepovi Kavalírovi a Jiřímu Vojarovi a Petru Musilovi s nimiž jsme se prodrali mlhou nad Harrachovem a proklopýtali přes všechny kameny až k Lužické (předem se omlouvám, na jména jsem se vůbec nezeptala, tak jsem to snad trefila podle výsledků) ;)
A velký dík pro Petra Skibu, který mi byl velkou psychickou podporou a v posledních kilometrech mě motivoval k běhu v místech, kde se mi už moc nechtělo :-))

PS: A pozdrav pro Petra Havla: letos jsem spadla 2x (jsem asi jelito;)), ale obešlo se to bez odřenin a roztržených věcí – 100% soustředění po celou dobu běhu mi nějak chybí. Doufám, že K100 se vydařila dle představ :-)
Martin - 22. 6. 2014 v 17:45

Mě tedy ta gulášovka moc chutnala. Byla výborná. Žádná polévka z pytlíku nebo mraženého polotovaru, jak je dnes zvykem.
Vývar měli v Harrachově.
Kristýna J. - 22. 6. 2014 v 17:52

Nejsem proti gulášovce jako takové, ale na běhání to není to pravé ořechové ;)
Martin - 22. 6. 2014 v 19:36

přesně tak, počasí vyšlo pěkně, ale ta gulášovka mi nějak nesedla a myslel jsem že jí po pár km uvidím ještě jednou. Pro příště by byl vývar daleko lepší. Jinak není co vytknout
Petr - 22. 6. 2014 v 23:08

Do cile jsme se dosli Smajlík . Gulasovku jsme nechali na Luzicke boude.  Take se primlouvam za vyvar. Kristyne gratuluji k suprovemu casu
Kristýna J. - 23. 6. 2014 v 18:57

Díky za přímluvu za vývar ;) a za gratulaci. Velká gratulace všem, co doběhli, došli!!
Jirka V. - 25. 6. 2014 v 22:01

Ahoj Kristýno,
mě jsi jménem trefila přesně:-). Byla to skvělá akce. Na adresu pořadatelů pěju samou chválu - byli strašně milí. Počasí vyšlo, kdo by taky čekal na Sněžce bezvětří:-). I ta noční mlha na hřebeni se dala přestát. I proto, že jsem v ní nebloudil sám. Trošku potrénuju, abych ti za rok stíhal i v druhé polovině trati.
Kristýna J. - 25. 6. 2014 v 22:07

Ahoj, to jsem ráda, že jsem to trefila :-) Myslím, že trénovat není třeba, čas byl skvělý - příště se jen stačí nezdržovat se gulášovkou ;))
Je fajn, když člověk ve tmě netápe sám - bylo to super :-)
Krystian Korzanski - 22. 6. 2014 v 16:04

Dobry den,
za pervni dekuji organizatorom za dalsi krasnej vylet (pocasi taky neselhalo ;) )
za druhe melbym prosbicku, nekam cestom medzy Malom Upom a Horni Lanovem stratil sem mobil, cernej HTC Sensation  v cernem gumovym obalu (polske menu, polske cislo). Pripadneho nalezcu ( a probehlo-proslo tamtudy za mnou esce prze 3 stovky lidi) prosilbym o kontakt  email nebo +420 733693510. Ceka slusna odmena.

Sportu zdar
Krystian
Honza Svoboda - 22. 6. 2014 v 15:44

Paráda krásnej výlet. Asfalt nesnáším, ale šuterný stezky všechno vynahradili. Mou první účast nepoznamenal žádný mráček. Ochotný personál na všech stanovištích! Vždy se sem rád vrátím.
Říkám si: proč jsem se vlastně do Krkonoš 18 let "kloudně" nepodíval, obzvlášť, když je mám (1,5hod autem) za barákem8-)
Velký dík organizátorům!!!
Martin - 22. 6. 2014 v 13:24

Ve výsledcích je nějakej hokej. Ještě večer to bylo v pořádku.

TOPlist