Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Karel Svoboda - 13th June 2012 at 1.10 PM

ahoj,
nabizim spolujizdu v patek do Vrchlabi  - mam jeste 2 volna mista.
odjezd z Prahy v 17:30.
zajemci piste na .
Karel
michal - 12th June 2012 at 8.26 AM

Ahoj, nejedete někdo z nebo přes hradec králové s volným místem v autěSmajlík. Samozřejmostí je přispění na phm. stačí sms 608 625879 zavolám si
New - 10th June 2012 at 6.56 PM

Dobrý den!

rád bych se přihlásil na "55". Reálně mi v pátek ve 21:19 hod přijede vlak do Vrchlabí. Je reálné se a) ubytovat, b) přihlásit na "55" (povinné přihlášení je zde psáno jen na "100")... ? Smajlík
Za DDM Bienová - 11th June 2012 at 10.37 AM

Ano 55 je bez přihlášení. Ubytování je možné, máme ubytovací službu celou noc. Na jaké jméno mám napsat rezervaci ubytování?
Olaf - 10th June 2012 at 4.50 PM

Malinká připomínka k trase. Včera jsem zjistil že na vrchol Žalý k rozhledně od červené značky již nevede červená trojúhelníková odbočka. Musí se tedy tam a zpět po neznačené cestě - cyklotrase. Plno lidí půjde poprvé a mohlo by je trochu zmást.  
Olaf - 10th June 2012 at 4.17 PM

Vzpomínka na první ročník K100 od Iva Domanského:
http://www.behej.com/clane...-leta
Martin - 10th June 2012 at 12.18 PM

Bude možné si nechat věci na převlečení u pořadatele např. v DDM Pelíšek?
nosmo - 10th June 2012 at 6.30 PM

to by mě taky zajímalo, přeci jen pro ty z nás, co se táhnou se spoustou věcí by to bylo velmí záhodno..
Pořadatelé K100 - 11th June 2012 at 10.34 AM

Ano věci nepotřebné k pochodu si budete moci nechat v úschovně DDM.
Radim - 9th June 2012 at 9.02 AM

Nabízím spolujízdu v pátek odpo z Prahy (jen cesta tam).
Lukáš - 10th June 2012 at 5.51 PM

Zdravím, rád bych se přidal. Potřeboval bych upřesnit čas a místo startu. Děkuji
Lukáš - 10th June 2012 at 5.52 PM

ještě email:
Iva - 8th June 2012 at 9.10 AM

Takže by mě zajímalo, kde je cíl? taky náměstí nebo tradičně Pelíšek?
Matin - 8th June 2012 at 12.55 PM

Ivo ohledně cíle tam píšou toto:
""Cíl je v sobotu do 16:00 také na náměstí TGM. Po 16 hodině se cíl přesouvá do DDM Pelíšek.""

To bude docela sranda. Kolem 16:00 bych měl podle plánu někdy dorazit. Jak poznám jestli mám při finiši ještě zatočit na náměstí nebo pokračovat rovně do DDM? Ono je to docela rozdíl! Bude to nějak označené??
Hanka - 6th June 2012 at 10.25 AM

Dobrý den,

letos jdu poprvé a nikde jsem se nedočetla v kolik je dobré dorazit na registraci. Jsem přihlášena přes net a mám zaplaceno, ale nevím přesně jak to u vás chodí. Děkuji za odpověď.
Jirka - 6th June 2012 at 4.18 PM

Ahoj Hanko, tady je odkaz na informace od pořadatelů ohledně tvého dotazu.
http://k100.ddmvrchlabi.cz/cz/trasy/k100
Iva - 7th June 2012 at 11.41 AM

Myslím, Jirko, že tam ty informace moc nepomůžou - Hani většinou tam bývají zmatky, takže pokud chceš v klidu vše absolvovat, myslím, že kolem 19. hodiny to stačí ... loni kolem 8 večer už bylo docela narychlo, ale bůh suď jak to budou letos dělat, loni se přihlašovala většina až na místě
Martin - 7th June 2012 at 3.07 PM

Také si nedokážu moc představit jak přes 400 lidí odprezentují za hodinu na náměstí? Raději přijedu dříve abych to měl v klidu.
Iva - 8th June 2012 at 8.48 AM

Martine, co máte všichni s tím náměstím? všude je uváděna prezentace a start z Pelíšku ...
Iva - 8th June 2012 at 8.49 AM

Ahááááá tak už to změnili ... Náměstí TGM
Olaf - 3rd June 2012 at 5.53 PM

Mám dotaz na pořadatele. Co uděláte s tou spoustou zejména starších lidí co nemají a nepoužívají internet a jako každý jiný rok přijedou na start K100 do Vrchlabí a o nějaké registraci předem nemají ani tušení? To je opravdu vyhodíte?  Smajlík

TOPlist