Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

Vojtěch - 22. 6. 2015 v 11:46

Bylo to super. Šel jsem poprvé s přítelkyní,kamarádem a kamarádkou.Moc jsme si to užili. Příští rok jdeme stovku :-) Rád bych poděkoval organizátorům za super den :-)
David-Mountain Maniacs - 22. 6. 2015 v 10:46

Ahoj,
děkuji moc organizátorům za moc dobré občerstvení,chlebík s pomazánkou na Pomezkách a obzvláště gulášová polívčička na Lužické boudě byla vynikajícíSmajlík.Ke značení..před Polanou jsem docvaknul dva kluky,kteří si byli projít před závodem novou část trasy v Polsku,takže jsme šli "najisto",tímto jim děkuji,jinak bych asi taky bloudil...
Těším se na příští jubilejní ročník!!!
Pavel - 22. 6. 2015 v 8:51

Tak ja se taky pridam:-) Byla to moje prvni K100, ostatnich zavodu typu HV nebo B7 uz mam par za sebou. Celkovy dojem jednoznacne pozitivni, uz proto, ze jsem dokoncil:-)

Co se mi libilo:
- trasa, byla povedena, i kdyz obcas uz mi prislo az moc vyasfaltovano
- obcerstvovacky, bylo jich plno, lidi vesmes moc prijemni a od ted budu nadavat, kdyz nebudu mit chleba s medovym maslem (vylepsenej soli:-) a preslazenej caj:-) Snad poprve jsem za celej zavod nemel zazivaci problemy
- pocasi (ja vim, ze za to nemuzete, ale snih v cervnu me dostal:-)

Co se mi nelibilo:
- znaceni, to byla docela bida. 3 mesice se tady na diskuzich resi, kudy se pujde v Polsku a nejen, ze na to za celou dobu nikdo z organizatoru nezareagoval (coz uz hranici s aroganci...), ale mapa 1:100000 byla v tomhle ohledu naprd a znaceni na miste bylo spis matouci. Nemusim mit hned oficialni GPX trasu, ale rezervy tu urcite jsou.
- na trase jsou nejake "povolene" zkratky. Chapou, ze pro cloveka co jde K100 po patnacte je to zbytecne, ale my novacci se trochu divime, ze nekdo, koho jsem pred chvili predbehl, je po par kilometrech daleko prede mnou. Kdyz uz tady neco takoveho je, tak by to stalo za to nejak dat na vedomi vsem.
- je to drobnustka, ale kdyz uz se doplazim po 100 km do cile, tak dostat diplom za UCAST a bez casu mi prijde trochu malo;)

Ale jinak se mi to moc libilo a na rozdil od predsevzeti, ktere jsem si dal na poslednich 4 km, ze K100 uz nikdy vice, se na pristi rocnik docela tesim. Obzvlast, jestli dostane KRNAP rozum a pujde se zase pres Snezku.

Mejte se fajn,
Pavel
Vit - 23. 6. 2015 v 7:39

KRNAP ať jde do pr.... toto nebyla K100 !
zelená mafie
Tomáš K - 22. 6. 2015 v 7:34

Ahoj všichni,
řekl byste mi někdo prosím svoje naměřený převýšení?

Skvělej závod, moje první stovka a trasa byla suprová, děkuju všem za pomoc a ochotu.
Jirka H. - 22. 6. 2015 v 7:44

Ahoj já jsem naměřil toto převýšení

4540 metrů...
Tomáš K - 22. 6. 2015 v 10:24

Děkuju, tak prostě přes 4k v průměru
Michal - 26. 6. 2015 v 7:46

Garmin Dakota ukázal 96km a 3650m převýšení.
Pavel - 22. 6. 2015 v 8:39

Mne to namerilo 3800: https://www.endomondo.com/users...06496
Prochy - 22. 6. 2015 v 9:14

Me ukazuje sports-tracker v telefonu 5380m, rekl bych ale ze trochu prehani Smajlík
Malda - 22. 6. 2015 v 11:58

Můj sportypal naměřil 4.673 m. Ale já mu moc nevěřím. Jako ušlou vzdálenost říká 110 km. A to jsem nebloudil, nikde. Podle mne bylo značení v Polsku úplně v pohodě. Když jsem trasu si trasu přehodil na cykloserver, tak z toho mám jenom 91 km a převýšení 4.267 metrů Smajlík
JT - 22. 6. 2015 v 17:08

Já naměřil také cca 3 800 metrů a řekl bych, že to celkem přesné, i ve srovnání s jinými závody.
Lukáš - 22. 6. 2015 v 1:00

Souhlas s Pavel Q. Jinak bych doporucil oddělit startovbní číslo a mapu. Je to sice hezky univerzálně kompaktně zalaminonované, ale na p...Těžko si to přišpendlíte na triko a slepá mapa je vám v blbě označeném místě taky na ... Příště prosím oddělit, ikdyby ta mapa měla být ČB kopie s vrstevnicema apod. PS. Jinak velká pochvala lidem na občerstvovačkám!
Pavel Q - 21. 6. 2015 v 17:39

Děkuji za opět pěkný závod :-). Nebýt té tradice v trase, tak tu změnu vůbec neřeším, protože výstup na Soví sedlo byl úžasný. Nicméně pár poznámek a doporučení pro pořadatele bych měl:

- bez Sněžky to je pěkný závod, ale ne Krakonošova stovka :(.
- značení bylo zcela nedostatečné a někde až matoucí. Myslel někdo na to, že se půjde v noci? Doporučuju školení u Olaf Čihák.
- hudební produkce v cíli mě donutila odjet prvním autobusem a bez guláše. O pohodovém posezení nemůže být řeč

Samozřejmě vím, že trasu má na svědomí Krnap a vše ostatní bylo super. Takže děkuji za krásný závod, těším se na další ročník a přimínky berte jako podněty ke zlepšení.
Marek - 21. 6. 2015 v 16:59

V první řadě moc děkuji člověku, který našel moje utržené startovní číslo 380 a donesl jej na Horní Mísečky :-) Velmi děkuji pořadatelům za odvedenou práci a Lucii, která mi byla dvě třetiny trasy milou společností :-) Náročnost byla mimořádná, zvláště výstup od domku "kolaboranta" na Soví sedlo. Obvyklé Krkonošské počasí zpestřilo celkový dojem a pevně věřím že za rok se zase všichni sejdeme........    
 
Ondřej Stískal - 21. 6. 2015 v 21:09

Rádo se stalo :-) Tedy, číslo jsem nenašel, ale někdo mi ho vrazil do ruky ať ho na Mísečky donesu, tak jsem ho tam donesl.
Ondřej Stískal - 21. 6. 2015 v 21:11

...ony se ty šňůrky od pořadatelů totiž samy neuvěřitelně rozvazovaly, já svoje ztratil už před Valteřicema, ale slyšel jsem ho plácnout na cestu, tak jsem si hned sebral.
Václav Strnad - 22. 6. 2015 v 15:16

Zdravím,
k těm šňůrkám já používám karabinku na klíče investice cca 20kč a super kroužek se sice hůř nandavá na látku ale každý máme na báklu nějaké to očko
101 - Lucka - 22. 6. 2015 v 13:56

Ahoj Marku, díky i já Tobě, stal se z Tebe můj vodič na čas, o kterém se mi mohlo ještě tak v pátek akorát zdát Smajlík
PS: na mailu máš pár foteček ;-)
Lucka
Jan Týče - 21. 6. 2015 v 15:56

I já se připojuju s velkým poděkováním pořadatelům, byla to krásná dobře zorganizovaná akce, která se mi moc líbila, i když jsem nebyl úplně fit. Za rok zase určitě rád přijedu.

A aby to příště bylo třeba ještě o malinko lepší, přidávám níže (trochu delší) zpětnou vazbu (neberte prosím v žádném případě jako kritiku).

1) Cesta kolem Karpacze vedla podle všeho jinudy, než bylo na slepé mapě nebo na gps v diskusi. Pokud vidím rozpor mezi mapou (gps) a neurčitým značením, jdu podle mapy (gps). U té konkrétní odbočky z asfaltky jsme na místě diskutovali, jestli šipka ukazuje na cestu podle gps, nebo jestli míří po silnici (že tam byla údajně třetí varianta mezi, jsme si fakt nevšimli). Přelézání padlých stromů v raním deštíku, ale taky nebylo špatné :-) Možná byste v této diskusi mohli mít moderátora, který by k některým postům vyjadřoval oficiální stanovisko za pořadatele. Oficiální gpx trasy taky není k zahození.

2) Při současném startovném jde o jeden z dražších pochodů a jiní za tuto nebo nižší cenu holt nastavili občerstvovací laťku hodně vysoko. Občerstvení bylo více než dostatečné, ale nesmíte se divit, když vám zhejkčaný lidi brblaj, že za to pětikilo byste mohli mít toto nebo ono - já bych třeba uvítal kolu, korbáčiky, slané arašídy a určitě nějaké ovoce. Výborné bylo, že kontrola v Harrachově a ta další byly pod střechou, kde je teplo. Tolik masa v guláši, co jsem dostal v cíli, jsem už dlouho neviděl a ty polské sušenky byly taky výborné. Akorát v Harrachově jsem nepochopil, proč nemůžu místo předplaceného piva nebo vody dostat kofolu, když je hned ve vedlejší pípě. A už konečně vím, jak chutná pito Argus. Nepamatuji si, kdy předtím jsem úmyslně vylil něco s obsahem chmele - jestli tam teda vůbec nějaký je... Pokud najdete na dvoře vypálenou trávu, tak to je od toho utrejchu ;)

3) Už asi taky chápu, proč vám trička přivezli na poslední chvíli. Tiskařská firma si patrně byla moc dobře vědoma, že to zmastila, a že se jí tam na záda nevešla část textu. Doufám, že vám dodatečně dají aspoň 50% slevu...

4) Když se to měří přes čipy a je to prezentované jako kvalifikační závod kamsi do Ameriky, tak bych uvítal uvedení pořadí a času na diplomu. Takhle si ho tam neoficiálně musím dopsat sám. Na webovkách Sportchallenge by bylo dobré u kontrol uvádět, na jakém jsou kilometru. Vyhnul bych se dotazům typu: "Vidím, že jsi teď byl v Peci, kolikátý to je kilometr?"

5) I když se považuji za fanouška rocku i metalu, tak kapela v cíli, na mě působila spíše rušivě, museli jsem ji při hovoru překřikovat, a když chtěl někdo z cíle telefonovat, tak musel jít pryč.

6) To pódium na náměstí se stavělo, jen kvůli té chvilce před startem? V ozvučení každopádně chyběl odposlech. S ním bychom ale zase přišli o vtipný moment - vysvětluje se trasa a z reproduktorů není chvíli nic slyšet (což řečník samozřejmě neví), kromě až nakonec proneseného "a pak už to je tak, jak to všichni znáte" :-)))

7) Možná mě ostatní diskutující ukamenují, ale vůbec mi nevadilo, že se nešlo přes Sněžku. Prostě kopec jako každej jinej.



Martin - 21. 6. 2015 v 17:24

Honzo s většinou věcí souhlasím. I na dobré akci je pořád co zlepšovat.
Ale se Sněžkou ne. Přes Polsko zajímavé, ale nebyla to Krakonošova stovka.  
Michal - 21. 6. 2015 v 19:49

Pěkně napsané, ale asi na špatném místě. Tady to pořadatelé vůbec nečtou. Otázkou je, zda čtou vůbec někde něco.
Martin - 21. 6. 2015 v 19:53

Ale čtou. Pouze nevím proč přímo nereagují? V minulosti bylo spousta zde napsaných připomínek vyslyšeno.  
Prochy - 22. 6. 2015 v 9:22

Mimo Snezky naprosty souhlas, hlavne neschopnost organizatoru dodat presnou trasu kolem Karpacze. Jeste se zeptam, videl nekdo na obcerstvovackach iontovy napoj?
michal - 23. 6. 2015 v 12:04

Ahoj Honzo,jsem rád že jsem na Tebe narazil zde v diskuzi.Ozvi se mi na mail.
Měj se Michal
Micha Žibřid - 23. 6. 2015 v 12:06

Tak mail ještě jednou
Michal - 21. 6. 2015 v 15:18

bez Snežky je to jiný a pro mě horší,příští ročník když nebude Sněžka budu zvažovat,kdybych neměl srovnání s ročníky před tak za 1,po srovnání bez Sněžky za 3,jinak organizace i bez Krakonoše výborná
Daniel Stránský - 21. 6. 2015 v 13:30

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za perfektně odvedenou práci,výborné občerstvení,dobré značení,počasí na chození ideální,zkrátka výborná akce.Škoda té Sněžky,ale za to nemůže pořadatelSmajlík
Díky a ahoj za rokSmajlíkSmajlík

TOPlist